Edendame teaduspõhise hariduse kaudu loodussäästlikku mõtteviisi ning maaelu tarka ja tasakaalustatud korraldamist.

Maaülikool tutvustab ennast

Maaülikool on oma boksiga väljas mitmetel piirkondlikel haridusmessidel.

Tuleme hea meelega ka koolidesse ning ootame õppureid endale külla. Võta ühendust turunduse peaspetsialistiga tel 731 3004 või kariina.tsursinemu.ee ning lepime aja ja programmi kokku!

Valikus on töötoad ja ekskursioonid järgmistes valdkondades:

-Taimed ja keskkond (herbaariumid, õietolmulabor, kimalaste elu-olu, seemnekogu, teravilja koostise määramine, aiasaaduste välimuse ja maitse analüüsimine, mulla koostise määramine, maastikuteater, puude määramine ja mõõtmine)

-Kalad, loomad ja putukad (loomakliinik, katselaut, anatoomiamuuseum, putukakollektsioon, vähkide lahkamine)

-Tehnika ja inseneeria (ergonoomika-, elektroonika-, pneumaatika-, hüdraulika-, katla-, mootorite ja biokütuste labor, dünanomeetriline katsestend, keevitus-, freesimis- ja treimistöökojad, lüpsiseadmed, ehitusmaterjalide, tugevus-õpetuse ja konstruktsioonide laborid)

-Toit (mikromeierei, aiasaaduste välimuse ja maitse ana-lüüsimine)

-Majandus ja sotsiaalia (majandusalased loengud, maastiku-teater ja maastikuarhitektuuri töötuba)