Mitte see, mida sa mõnikord teed, vaid see, mida sa päevast päeva teed, on määrav. (J.Craig)

DreamApply's õpingute avalduse esitamine

1. Minge lehele http://emu-outgoing.dreamapply.com/, vajutage nupule Sign up ja tehke endale kasutaja.

2. Logige saadud APPLICANT CODE’iga sisse.

3. All näidatud lehel valige kas „Erasmus+ Bachelor Studies“ või „Erasmus+ Master Studies“ ja vajutage noole peale.

4. Antud näidis on tehtud bakalaureusetasemele, aga magistritasemel käib avalduse esitamine täpselt samamoodi. Valige võimalike variantide seast endale sobiv ülikool ning vajutage „Apply now!“

5. Hakake avalduse vormi järjest täitma. Soovitame pidevalt oma teksti salvestada, sest vastused automaatselt ei salvestu. Nupule „Create a studyplan“ vajutades tuleb teile ette tabel, kuhu saate lisada ained, mida kavatsete välisülikoolis sooritada. Samad ained tuleb pärast lisada ka learning agreement’i ehk õppelepingusse.

6. Tähtis on meeles pidada, et te ei pea seda kõike kohe korraga ära tegema vaid varakult alustades on teil aega tulla tagasi, teha muudatusi ning dokumente üles laadida. Selleks, et hiljem jätkata, vajutage nupul „Continue later“.

7. Kui avaldus on täidetud ning dokumendid üles laetud, vajutage „Submit application“. Learning agreement ei pea olema avalduse esitamiseks üles laetud, see tuleb üles laadida siis, kui sellel on nii teie kui ka EMÜ ja partnerülikooli esindajate allkirjad.

8. Kui olete avalduse esitanud, aga soovite veel enne tähtaega seal muudatusi teha või pärastpoole nt learning agreement’i üles laadida, saab seda teha ning avalduse re-submit’ida.