Mitte see, mida sa mõnikord teed, vaid see, mida sa päevast päeva teed, on määrav. (J.Craig)

Nõustamine

Psühholoog

Psühholoogiline nõustamine Eesti Maaülikoolis on mõeldud  üliõpilaste toetamiseks nii õppimises kui ka isiklikus elus ette tulevate raskuste korral. Nõustamine pakub üliõpilasele turvalist ja usalduslikku keskkonda, mille eesmärgiks on üliõpilase heaolu parandamine. Psühholoogiga koos on võimalik lahti mõtestada probleemsed olukorrad ja leida neile võimalikke lahendusi. 

Kontakt:
 

Hõbe Treufeldt

Psühholoog

Õppeosakond
Kreutzwaldi 1A - 117
Kontakttelefon: 731 3000
E-post: psyhholoogemu.ee  või hobe.treufeldtemu.ee

Loe lähemalt psühholoogi teenustest siit.

 

 

 

Karjäärinõustaja

Noored seisavad silmitsi tähtsate otsustega töö- ja õppevalikute osas. Sobiva eriala ja tuleviku väljavaadete leidmine võib olla keeruline protsess, mille juures on abiks enese, oma huvide, väärtuste, oskuste ja võimete tundmaõppimine. Tulevikus tööjõuturul konkurentsivõimelisena püsimiseks on vajalik oma karjääri planeerida ehk elueesmärke seada ja nende poole püüelda. Eesti Maaülikoolis on Sulle selle juures abiks karjäärinõustaja Triin Peitel.

Kontakt:

Triin Peitel
 
 
 
Loo endale õnnelik tulevik, tehes õigeid ja teadlikke valikuid! Vaata lähemalt siit!
 

 

 

 

 

Õpinõustamine

Õpinõustamise eesmärgiks on toetada üliõpilasi nende õpingutes. Õppekorralduse spetsialisti juurde võid pöörduda õpingute planeerimise, ülikoolisüsteemi, akadeemilise puhkuse, välismaal õppimise ning mitmete teiste õppevaldkonda puudutavate küsimuste korral . Samuti juhul, kui soovid arutada võimalusi poolelijäänud õpingute lõpetamiseks.

Varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise või ERASMUSe programmi puudutavate küsimuste korral on võimalus pöörduda VÕTA ja ERASMUSe koordinaatorite poole.

 

Õppekorralduse spetsialistid Maaülikoolis