Edendame teaduspõhise hariduse kaudu loodussäästlikku mõtteviisi ning maaelu tarka ja tasakaalustatud korraldamist.

2012/2013

Loodusteaduste kooli õpilased

 

1. Hanna Esko, Miina Härma gümnaasium

2. Heily Grossberg, Tartu Kivilinna gümnaasium

3. Ragne Hallik, Tartu Kivilinna gümnaasium

4. Eleri Harjo, Tartu Tamme gümnaasium

5. Justin Hein, Miina Härma gümnaasium

6. Kati Juurik, Elva gümnaasium

7. Marta Kaart, Tartu Tamme gümnaasium

8. Lembi Kaasik, Hugo Treffneri gümnaasium

9. Annela Kams, Miina Härma gümnaasium

10. Siiri Kits, Hugo Treffneri gümnaasium

11. Kristi Kivineem, Hugo Treffneri gümnaasium

12. Helene Kohv, Hugo Treffneri gümnaasium

13. Birgit Koll, Jõgeva gümnaasium

14. Carmen Kuningas, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

15. Kail Kuresoo, Tartu Tamme gümnaasium

16. Elari Kõivik, Tartu Kivilinna gümnaasium

17. Susanna Leies, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

18. Hedvig Liblikas, Miina Härma gümnaasium

19. Veiko Lillipuu, Hugo Treffneri gümnaasium

20. Maret Lüllman, Tartu Tamme gümnaasium

21. Kristjan Mark, Tartu kommertsgümnaasium

22. Marju Matt, Tartu Tamme gümnaasium

23. Kirke Metsa, Tartu kommertsgümnaasium

24. Hanna Kadri Metsavaht, Hugo Treffneri gümnaasium

25. Kärt Petser, Elva gümnaasium

26. Merili Pungits, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

27. Kelli Rümmel, Tartu Tamme gümnaasium

28. Sirli Sarv, Tartu Kivilinna gümnaasium

29. Keili Sikk, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

30. Tuule Tamme, Miina Härma gümnaasium

31. Roman Tukmatšov, Tartu Kivilinna gümnaasium

32. Piret Tõlgo, Tartu kommertsgümnaasium

33. Rasmus Varrik, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

34. Kertu Virronen, Nõo gümnaasium

 

Lääne-Viru õpilased

 

1.Irina Guljavina, Rakvere gümnaasium

2.Liis Järvamägi, Tamsalu gümnaasium

3.Noomi Kams, Kadrina keskkool

4.Käthrine Kaurla, Rakvere gümnaasium

5.Marleen Kippar, Tamsalu gümnaasium

6.Meryl Komp, Kadrina keskkool

7.Annabel Kruusakivi, Kuusalu keskkool

8.Maret Laheveer, Rakvere gümnaasium

9.Hendrik Lahi, Haljala gümnaasium

10.Regina Mamedguseinova, Rakvere reaalgümnaasium

11.Aivar Meldre, Rakvere gümnaasium

12.Tairi Mätlik, Kunda ühisgümnaasium

13.Mare Niilikse, Rakvere reaalgümnaasium

14.Sven Nurmla, Kunda ühisgümnaasium

15.Jane Pall, Kunda ühisgümnaasium

16.Birgita Perm, Tamsalu gümnaasium

17.Katrin Plaado, Haljala gümnaasium

18.Pille-Riin Raidma, Kadrina keskkool

19.Astra Sild, Kadrina keskkool

20.Meelis Skreber, Kuusalu keskkool

21.Getter Taal, Rakvere gümnaasium

22.Hannalore Taal, Rakvere gümnaasium

23.Andre Talu, Rakvere gümnaasium

24.Helena Vanari, Rakvere Reaalgümnaasium

25.Rait Vetik, Rakvere gümnaasium