Akadeemilise kultuuri kandjana edendame teaduspõhise hariduse kaudu loodussäästlikku mõtteviisi ning maaelu tarka ja tasakaalustatud korraldamist.

2011/2012

Loodusteaduste kooli õpilased, 2011-2012

 

1. Kristel Altsaar, Tartu Tamme gümnaasium

2. Annika Ganina, Hugo Treffneri gümnaasium

3. Mirjam Grosberg, Miina Härma gümnaasium

4. Kertu Kadastik, Tartu Tamme gümnaasium

5. Eva-Mai Kalavus, Tartu Jaan Poska gümnaasium

6. Anna Kattel, Tartu Tamme gümnaasium

7. Britten Kerb, Nõo reaalgümnaasium

8. Merilin Kruuse, Rannu keskkool

9. Marili Laas, Elva gümnaasium

10. Minna Mari Lett, Hugo Treffneri gümnaasium

11. Merili Lindpere, Tartu Kivilinna gümnaasium

12. Johanna Luige, Hugo Treffneri gümnaasium

13. Sigrid-Susanna Malinen, Miina Härma gümnaasium

14. Diane Mõttus, Tartu Kivilinna gümnaasium

15. Merit Nikopensius, Tartu Jaan Poska gümnaasium

16. Oliver Otsmann, Tartu Kivilinna gümnaasium

17. Maris Pärn, Hugo Treffneri gümnaasium

18. Aksel Põder, Tartu Forseliuse gümnaasium

19. Agathe Marie Sarap, Tartu Tamme gümnaasium

20. Lisette-Huanita Sipelgas, Elva gümnaasium

21. Birgit Saks, Tartu Kivilinna gümnaasium

22. Linda Tammekivi, Hugo Treffneri gümnaasium

23. Arnold Rein Tatuns, Hugo Treffneri gümnaasium

24. Annette Tilk, Tartu Kommertsgümnaasium

25. Therese Viitkar, Miina Härma gümnaasium

26. Peeter Õkva, Tartu Kivilinna gümnaasium

 

Jõe- ja järvekool, 2011-2012

 

1. Kaspar Aasmäe, Pärnu Koidula gümnaasium

2. Julianna Bolšakova, Pärnu Koidula gümnaasium

3. Edvard Dergunov, Pärnu Koidula gümnaasium

4. Olev Erm, Pärnu Koidula gümnaasium

5. Imbi Esko, Pärnu Koidula gümnaasium

6. Sofia Gratšova, Pärnu Koidula gümnaasium

7. Merlin Grosberg, Tartu Raatuse gümnaasium

8. Sandra Grudinin, Pärnu Koidula gümnaasium

9. Kätlin Ilja, Pärnu Koidula gümnaasium

10. Karina Jagudina, Pärnu Koidula gümnaasium

11. Jaan Jantson, Pärnu Koidula gümnaasium

12. Anita Juckum, Pärnu Koidula gümnaasium

13. Margret Jürison, Tamme gümnaasium

14. Kenert Kaevats, Pärnu Koidula gümnaasium

15. Claudia Kaubi, Pärnu Koidula gümnaasium

16. Birgit Koll, Jõgeva gümnaasium

17. Liisa Kunnus Võru Kreutzwaldi gümnaasium

18. Martin Laansalu, Viljandi C.R.Jakobsoni gümnaasium

19. Merilin Lehismets, Pärnu Koidula gümnaasium

20. Selena Lubi, Hugo Treffneri gümnaasium

21. Priit Maasikas, Pärnu Koidula gümnaasium

22. Merilin Merirand, Pärnu Koidula gümnaasium

23. Mats Mikkor, Viljandi C.R.Jakobsoni gümnaasium

24. Keidi Mäe, Pärnu Koidula gümnaasium

25. Gerly Mägi, Tallinna 21. Keskkool

26. Laurene Männik, Pärnu Koidula gümnaasium

27. Carina-Claudia Paas, Jõgeva gümnaasium

28. Tiit Hugo Palu, Tartu Descartes gümnaasium

29. Rauno Põldsepp, Otepää gümnaasium

30. Kristo Ruuto, Pärnu Koidula gümnaasium

31. Bruno Saar, Hugo Treffneri gümnaasium

32. Viktor Sapatšuk, Kivilinna gümnaasium

33. Erik-Jörgen Sempelson, Pärnu Koidula gümnaasium

34. Geidi Siidra, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

35. Artur Stoljar, Pärnu Koidula gümnaasium

36. Silva Sulg, Tartu Kunstigümnaasium

37. Romet Sutt, Pärnu Koidula gümnaasium

38. Reimo Tinno, Tartu Descartes gümnaasium

39. Illimar Valg, Pärnu Koidula gümnaasium

40. Joosep Veltson, Pärnu Koidula gümnaasium

41. Martin Voolaid, Otepää gümnaasium